Postele s úložným prostorem

Tato řada postelí jsou postele s úložným prostorem. Jsou to klasické postele s integrovaným nebo přídavným úložným prostorem. Jako přídavný úložný prostor slouží především šuplíky. Vy jsou většinou na kolečkách. Pokud se jedná o integrovaný úložný prostor, tak ten je řešený jako pevná součást postele. Postele s tímto úložným prostorem najdeme především v řadách čalouněných postelí. Přístup k těmto úložným prostorům je řešený vyklápěním ležící části postele. A to buď na kratší straně postele nebo na delší straně postele s úložným prostorem.

 

Postele s úložným prostorem v nabídce

V nabídce e-shopu Nábytek DORA je řada postelí s úložným prostorem. Tuto variantu postelí najdete mezi většinou prodávaných postelí. Postele s úložným prostorem můžou být jak dřevěné, tak čaalouněné postele vyrobené z kvalitního lamina. Postele s úložným prostorem rozvážíme po celém území ČR, při objednávce nad 10.000,- Kč včetně DPH je rozvoz po celém území zdarma.

 

Postele s úložným prostorem - rozdělení postelí

Postele s úložným prostorem lze rozdělit do několika kategorií:

 

Doporučení prodejce při nákupu postele s úložným prostorem

Při výběru vhodné postele s úložným prostorem pečlivě zvažte možnosti Vašeho prostoru, kde bube postel s úložným prostorem stát a celkovou dispozici prostoru. Je třeba mít dostatek prostoru pro přístup k úložným prostorům postele. Jen tak postele s úložným prostorem splní očekávanou funkci.

Ať už si vyberete jakékoli postele s úložným prostorem, věříme, že s kvalitou a funkčností budete spokojeni.

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817