Patrové postele

Patrové postele najdou uplatnění všude, kde je třeba šetřit místem. Bývají oblíbeným doplňkem v dětských pokojích. Některé patrové postele s úložným prostorem obsahují praktický úložný prostor - další vhodný doplněk do dětských pokojů. Patrové postele bývají většinou vyrobeny z masivního dřeva - jedná se o bytelnou konstrukci doplněnou o postelovou matraci. U levnějších variant patrové postele bývá rám vyrobený i z dřevotřískové desky s čalouněním. Všechny patrové postele jsou vybaveny žebříkem nebo podobným zařízením pro snadný vstup do horního patra.

 

Patrové postele v nabídce

Prodávané patrové postele jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou od předních českých výrobců patrových postelí. Na všechny nabízené patrové postele se vztahují standardní záruční podmínky. Patrové postele jsou dodávány demontované. U každé patrové postele je přiložený návod na montáž včetně veškerého spojivacího materiálu. Při nákupu v e-shopu DORA si můžete přiobjednat montáž patrové postele a vynesení až k Vám do bytu.

 

Patrové postele - rozdělení

Patrové postele lze rozdělit do několika kategorií:

 

Patrové postele v e-shopu DORA

V e-shopu Nábytek DORA si můžete vybrat z několika variant patrových postelí. Některé patrové postele lze i kombinovat, případně dovybavit nábytkovými doplňky. Při nákupu v e-shopu je somozřejmostí dovoz až k Vám. Při výběru vhodné patrové postele nezapomeňte vybrat vhodnou matraci v závislosti na váze nocležníka.

 

Patrové postele - pomoc při výběru patrové postele

Pokud si při výběru patrové postele nejste jisti nebo máte jakékoli nejasnosti, neváhejte se obrátit na prodejce. Proškolený pracovník našeho e-shopu Vám poradí při řešení nákupu patrové postele.

Ať Vám (a zejména Vašim dětem) patrové postele dobře slouží.

 

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817