Obývací stěny – máme pro vás řešení i do malých obýváků

 

Mnoho starších panelákových bytů má omezený prostor a uskladnění nábytku bývá často velký oříšek. Dříve se nevyužité skříně stavěly do ložnice nebo dětských pokojíčků. Současný trh vám dává možnost si vybrat v jednom stylu jen ty prvky, které využijete. Časem není problém si doobjednat další moduly. Moderní obývací stěny tvoří jednoduchý nábytek - různé otevřené nebo zavřené skříňky, vzhledné komody, regály, televizní stolky, police a prosklené či otevřené vitríny.  Vitríny krášlí čirá, mléčná nebo zatmavená skla do hněda.  Doba obřích stěn je nenávratně pryč, nyní majitelé preferují jednoduchou eleganci, účelovost, vzdušnost a variabilitu.

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!     

Trendy obývací stěny v moderním nadčasovém designu

 

Obývací stěny jsou stále v kurzu, a co se materiálu týče, máte na výběr lamino, MDF desky, masiv, ratanu nebo kovu a to v široké paletě barev a v mnoha způsobech provedení.  I obývací sestavy vyrobené z lamina působí pevným vzhledem, jako by byly vyrobeny z přírodního dřeva. Vybírat můžete z těchto barevných povrchů – ořech, dub sonoma, olše, wenge, kaštan, oliva, švestka, višeň, thuje, koňak, jabloň a další. Podstavce u nábytku bývají součásti korpusu nebo stojí na nožkách zhotovených z kovu nebo dřeva, nechybí půvabné madla a propracované panty, které zajišťují tiché otevírání a zavírání.  

Obývací stěny za prima ceny! Proč nevyužít slevové akce

Je u vás toto téma aktuální a obývací stěny máte ve svém hledáčku? Než se rozhodnete utratit našetřené peníze na nový nábytek, tak doporučujeme kliknout na jeden z prvních dvou odkazů, kde naleznete skvělou inspiraci a poutavé informace o nábytku, nechybí fotogalerie. Máte vybráno? Tak neváhejte a navštivte největší internetový obchod s nábytkem v České republice t-nabytek.cz. Doprava je zde pochopitelně ZDARMA, prvotřídní klientský servis, rozumné ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku - zkrátka prodejní kategorie. Nikdo se nediví, že tento špičkový eshop je ošperkovaný certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…

 

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817