Dřevěné postele

Dřevěné postele patří k těm nejkvalitnějším postelím v naší nabídce. Dřevěné postele jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva - nejčastěji z buku, dubu - to jsou ta tvrdší a kvalitnější dřeva. U levnějších variant je pak použitý materiál ze smrkového nebo borovicového dřeva. V poslední době se stále častěji prosazuje jasanové dřevo - pro svou světlou barvu a krásnou kresbu dřeva. Je třeba říct, že dřevěné postele - postele z masívu - patří k těm nejdražším prodávaným postelím. Ovšem tyto postele Vám budou bez problémů sloužit celý život.

 

Dřevěné postele v nabídce

Nabízené dřevěné poste jsou vyrobeny s naprostou precizností. Dřevěné postele s úložným prostorem se většinou skládají z masivního dřevěného rámu a jsou doplněny postelovým roštem (většinou lamelovým) a postelovou matrací. Dřevěné postele jsou vždy ošetřeny povrchovou úpravou - většinou jsou lakované nebo namořené. Pro zvýraznění kresby dřeva se u vybraných typů dřevěnýh postelí používá barevně tónované mořidlo. Na výběr je i bezbarvé, ekologicky šetrné mořidlo. Povrchová úprava dřevěné postele je výhodná při údržbě dřevěné postele - umývá se běžnými čisticími prostředky bez rizika poškození dřevěné postele.

 

Dřevěné postele - rozdělení

Dřevěné postele lze rozdělit do několika kataegorií. Nejčastěji se postele rozdělují podle druhu materiálu použitého při výrobě postele:

 

Dřevěné postele v e-shopu DORA

V e-shopu Nábytek DORA jsou na výběr dřevěné postele všech druhů a typů. Všechny prodávané dřevěné postele prochází přísnou kontrolou kvality - máme zájem na tom, aby Vám zakupené dřevěné postele sloužily dobře a dlouho. Dřevěné postele rozvážíme po celé ČR, při objednávce nad 10.000,- Kč pak zdarma.

 

Dřevěné postele - příslušenství k dřevěným postelím

Dřevěné postele jsou většinou dodávány bez postelového roštu a matrace. Výběr tohoto příslušenství k dřevěným postelím je v e-shopu DORA snadný - v tomto zboží máme opravdu veliký výběr. Postelové rošty jsou rozděleny do několika kategorií podle způsobu použití (lamelové, polohovací apod.). Také v postelových matracích máme široký záběr sortimentu - od těch levnějších až po luxusní sendvičové matrace.

Věříme, že zakoupené dřevěné postele v našem e-shopu bude Váš oblíbený kus nábytku.

 

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817