Zajímavé články o bydlení - tipy a doporučení

V této sekci najdete zajímavé články o bydlení, vybavení bytu a bytových doplňcích. Články na toto téma jsou pravidelně aktualizovány.

Obývací stěny – máme pro vás řešení i do malých obýváků

Levné stěhování Praha


 

Nábytek DORA - e-shop nabízející nábytek a bytové dopňky

Nábytek DORA provozuje rozsáhlý e-shop s nábytkem a bytovými doplňky. V Ostravě-Porubě provozuje také kamenou prodejnu, kde si můžete vybrané kusy nábytku a bytových dopňků prohlédnout a vyzkoušet. V nabídce e-shopu jsou především postele s úložným prostorem - vše, co potřebujete pro vybavení Vaší domácnosti, bytu nebo kancelářských prostor. Níže uvádíme vybrané zboží v nabídce.

Obývací stěny

Obývací stěny mají v nabídce e-shopu pření místo - patří k nejrozšířenějšímu sortimentu. Rozsah prodávaných obývacích stěn je opravdu veliký - od levnějších modelů až po luxusní obývací stěny opatřené LED diodovým osvětlením. Obývací stěny jsou rozváženy po celém území ČR a vztahují se na ně standardní záruční podmínky.

Rozkádací pohovky

Rozkládací pohovky patří k neprodávanějšímu sortimentu e-shopu. Rozkládací pohovky jsou velice praktické, přes den slouží k pohodlnému odpočinku, v noci je lze změnit na pohodlné lůžko pro spaní. Většinou rozkládací pohovky obahijí praktický úložný prostor.

Válendy

Válendy jsou levným řešením pro odpočinek, spaní a úložný prostor. Za přijatelnou cenu v sobě kloubí tyto tři praktické vlastnosti. Čalouněné válendy nabízí vynikající poměr cena / použitelnost. Válendy jsou dodávány již smontované, po rozbalení je lze okamžitě použít.

Na veškeré prodávané zboží se vztahují standardní záruční podmínky včetně reklamace. Zboží je rozváženo po celé ČR, při objednávce nad 10.000,- zdarma. Při dodání větších kusů nábytku si můžete přiobjednat vynesení až k Vám do bytu.

Věříme, že se zbožím zakoupným v našem e-shopu DORA bude spokojeni.

 


 

 

 


 

KS Parket Ostrava - podlahy a dveře v Ostravě

Navštívili jsme zajímavou a sympatickou prodejnu firmy KS Parket Ostrava. Tato prodejna nabízí podlahy a dveře v Ostravě, na tuto problematiku se specializuje především. Na výběr je opravdu velké množství podlah i dveří, téměř vše si můžete v prodejně ošahat a vyzkoušet. Pojďme si jednotlivé produkty přiblížit detailněji.

Podlahy KS Parket Ostrava

O podlahách vědí v KS parket Ostrava vše. Podlahy renovují, pokládají, prodávají, navrhují. Pyšní se značkou podlahy Ostrava repliky rolex a to právem. Prodávají ty nejkvalitnější podlahy od světoznámých prodejců jako je Quick Step, Meissner a další. Na výběr jsou dřevěné podlahy, laminátové, korkové, podlahy z PVC, korkové a prostě všechny, na které si vzpomenete. I se silně poškozenou podlahou si v KS Parket Ostrava hravě poradí - provádějí i renovaci podlah a parket.

Dveře od KS Parket Ostrava

Interiérové dveře jsou další významnou položkou v činnosti firmy KS Parket Ostrava. Specializují se především na interiérové dveře od firmy Sapeli. Vybrat si můžete opravdu cokoli, od levnějších modelů dveří až po špičkové interiové dveře s kvalitním designem a povrchem. Ke každým dveřím dodává firma KS Parket vysoce kvalitní kování od známých a prověřených výrobců. I v tomto segmentu požívá firma KS Parket obchodní označení dveře Ostrava.

Služby firmy KS Parket můžeme vřele doporučit všem, kdo potřebují poradit cokoli v problematice podlah a dveří. Pro obyvatele Ostravy jsou veškeré doplňkové služby zdarma.

 


 

 

 

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817