Čalouněné postele

Další z řady nabízených postelí jsou čalouněné postele. Jedná se o levnější variantu postelí. Čalouněné postele jsou většinou vyrobeny z lamina (čela, božnice, úložné prostory) a čela a povrch je čalouněný kvalitním čalouněním. Tyto čalouněné postele jsou praktické, nezabírají příliš velký prostor a díky integrovanému úložnému prostoru šetří místo. Čalouněné postele najdou uplatnění všude tam, kde je třeba klást důraz na poměr cena / výkon. Čalouněné postele s úložným prostorem jsou v tomto neporazitelné.

 

Čalouněné postele - rozdělení čalouněných postelí

Čalouněné postele se dělí do dvou základních kategorií:

 

Čalouněné postele v nabídce e-shopu DORA

E-shop DORA - Nábytek a bytové doplňky - nabízí velký výběr čalouněných postelí. Na výběr je nespočet variant čalouněných postelí a to nejen co se týká použitého materiálu při výrobě čalouněných postelí, ale také při výběru potahové látky. Potahovou látku čalouněné postele si můžete vybrat ze vzorníku. Veškeré čalouněné postele rozvážíme po celé ČR. Pokud nakoupíte v e-shopu zboží za 10.000,- Kč, je rozvoz zdarma. Na všechny čalouněné postele se vztahují standardní záruční podmínky.

K čalouněným postelím nabízíme jako službu vyměření a montáž žaluzií. Vybíráme z těch nejkvalitnějších žaluzií, nejčastěji prodáváme žaluzie Ostrava od společnosti MatoDuo. V jejich nabídce je mnoho druhů žaluzií ve vynikajicích deisgnech.

 

Čalouněné postele - údržba a čistění

Vzhledem k použití kbalitní čalouněné látky je údržba čolouněných postelí snadná a nenáročná. Čalouněná místa se ošetřují běžnými čistícími prostředky, které jsou vhodné pro údržbu látek. Místa bez čalounění stačí ošetřit běžným mycím prostředkem.

Čalouněné postele v naší nabídce patří k tomu nejkvalitnějšímu zboží, které lze v dané oblasti najít. Veškeré čalouněné postele jsou od kvalitních a prověřených výrobců.

Přejeme příjemný výběr čalouněných postelí a hezké sny na nich.

© POSTELE DOŠKÁŘ / 2011 / TEL.: 596 632 817